top of page

Virsbūves pulēšana! 

Image by Vincent Ghilione
Image by Alex Escu
Profesionāla automašīnas pulēšana atjauno laku un piemērota aizsardzība spēs saglabāt auto virsbūvi Gadiem!

Auto pulēšanu var sadalīt 3 kategorijās, katrai ir sava priekšrocība.

 

1 soļa pulēšana 

Efektīvākais veids, kā atjaunot auto vizuālo izskatu 15 stundu laikā. Šajā procesā tiek noņemtas hologrammas, mazas švīkas, atgūts lakas spīdums, kas būtiski uzlabo auto izskatu un īpašnieka gandarījumu.

Viena soļa pulēšana daudzos gadījumos ir pilnīgi pietiekoši un tas varētu būt viss, kas automašīnai ir nepieciešams, ja viņa ir labā vizuālā stāvoklī.

Šis pakalpojums ir ideāli piemērots pirms auto pārdošanas, tādējādi paceļot auto vērtību un padarot to pievilcīgāku pircēju acīs.

Lai iegūto rezultātu, iekonservētu un maksimāli aizsargātu auto, iesaku klāt aizsargpārklājumu, kas var būt gan vasks, keramiskas vasks vai keramiskais pārklājums.

2 soļu pulēšana 

      Šajā procesā tiek likvidētas arī dziļākas švīkas un iespējams veikt lakas korekcijas, kur 1 soļu pulēšana netika galā.

3 soļu pulēšana vai vairāk

Vēlies izņemt 90% līdz 95% švīku un lakas bojājumu un iegūt perfektu auto? Tad šī ir īstā izvēle. 

Kas nosaka vajadzīgo pulēšanas daudzumu?

     Viss atkarīgs ir no auto vecuma, lakas kārtas, vai auto bijis pārkrāsots, krāsas stāvokļa un klienta vēlmēm. Lakas ir gan mīksta tipa, gan cieta tipa, arī tas nosaka attiecīgo pulēšanas stiprumu švīku likvidēšanai. Svarīgi atcerēties, ka laka ir vienīgais īstais virsbūves aizsargs, ja viņam nav uzklāta pvc plēve.

     Tatad meistaram ir jarūpējas par jūsu auto, nevis vienkārši japulē. Pieņemot lēmumu par auto virsbūves atjaunošanu, The Cave konsultācijas laikā izrunās konkrētās auto iespējas un drošāko auto pulēšanas paņēmienu, jo svarīgākais ir auto pasargāšana un iekapsulēšana, lai tā virsbūve kalpotu ilgāk un priecētu saimnieku.

Katrs auto ir individuāls un pieprasa savu pieeju.
Image by Severin Demchuk

Detalizēta auto mazgāšana un pasargāšana.

Šajā procesā ietilps auto mazgāšana ar rokām un profesionālu ķīmiju. Auto tiek atīrīts no bituma, dzelzs, putnu izkārnijumiem, sāļiem, sārmiem, koku vaska utt.

Vienvārdsakot, no visa, kam nevajadzētu būt uz auto virsbūves.

THE CAVE pielietojam metodes, kas ir saudzīgas auto virsbūvei, bet darbojas efektīvi. Šajā procesā Auto virsbūvei tiek veltīta liela uzmanība un tīram visas smalkākās detaļas. Pēc auto nomazgāšanas seko auto apstrāde ar mālu, kas noņem daļiņas, kuras jau ir ieēdušās lakā, tādējādi padarot to gludāku. Virsbūve tiek kārtīgi nožāvēta un attaukota, lai auto būtu gatavs aisargpārklājumam.

Šādi sagatavojot auto, aizsargparklājums, kas var būt gan Vasks, keramiskais vasks, Sīlents, vai pat viegla keramika, iegūst lielāku saķeri ar auto virsbūvi, tadejādi maksimāli pasargājot laku un nodrošinot labāko iespējamo aizsargpārklājuma noturību uz virsbūves.

Tādā veidā būtiski atvieglosim Jums auto virbūves kopšanu turpmāk saviem spēkiem vai ātrās rokas automazgātavās, jo aizsargparklājums pasargās arī no ķīmijas iedarbības.  Ar profesionālu sagatavošanu un aizsargpārklājuma uzklāšanu auto tiek pasargāts no 3 līdz 6 vai pat līdz 12 mēnešiem, atkarībā no izvēlētās aisardzības veida.

Un pēdējais, bet arī svarīgākais solis, ir kārtīgi atmazgāt un apstrādāt auto stiklus, padarot tos dzidrus, viegli tīrāmus, gan no sniega, dubļiem, gan kukaiņiem, uzlabojot logu ūdens atgrūšanas īpašības, lai droši vari pārvietoties nelabvēlīgos laikapstākļos, īpaši tumšajās diennakts stundās.

Image by Anthony Bautista

Salona ķīmiskā tīrīšana

Auto salons ir vieta kur mēs pavadam visvairāk laika automobīlī. Tātad tā tīrība un arī pasargāšana ir ļoti svarīga. Pie auto ķīmīskās mazgāšanas tie rūpīgi izvēlēta pareizā ķīmija un tās proporcijas, lai ne tikai nomazgātu bet arī saudzētu auto salonu. Tās laikā tiek neitralizētas nepatīkamās smakas, traipi, lipīgas pogas, rezultātā tavs auto ir dezinficēts un pasargāts. Mēs THE CAVE veltam uzmanību mazākajām Jūsu automobīļa detaļām, lai atgūtu salona pirmatnējo izskatu. 

Image by Alex Underwood

Lukturu pulēšana

Kad acīs ir mirdzums, tad sirdī ir siltums.

Lukturu pulēšana palīdz lukturiem atgūt pirmatnējo spēku izgaismot Jūsu ceļu, kā arī uzlabo auto izskatu un noņem dzelteno spīdumu no lukturu dotās gaismas. 

     Lukturus pulējam trīs soļos, lai padarītu tos vienmērīgus un atgūtu mirdzumu, papildus vienmēr pasargājam tos ar keramisko pārklājumu, lai nodrošinātu ilglaicīgu rezultātu.

Image by Lennon Cheng

Aizsargpārklājums

Aizsargpārklājumus iedala 4 grupās, katram no tiem ir savas priekšrocības.

Bet sākumā par to, kādēļ nepieciešama lakas aizsardzība. Parastā gadījumā Jūsu auto virsbūves krāsojums sastāv no 3 kārtām, kas ir grunts, krāsa un laka. Vides ietekmē lakas kārta ar gadiem sarūk un to mēs gribam apstādināt, lai pasargātu auto virsbūvi, ŠEIT nāk palīgā aizsargparklājumi.

1. Vasks

Vasks ir dabīgs podukts un veidots uz Karnaubas vaska pamata. Tas dod patīkamu mirdzumu jūsu auto virsbūvei, dziļu, siltu krāsu, un pērļu efektu uz auto. Priekšrocības ir viegla uzklāšana un vienreizējs auto izskats, ko ir grūti atkārtot ar pārējiem aizsarglīdzekļiem. Tas dod siltākas un dziļākas krāsas.  Šī brīnišķīgā produkta kalpošanas kaiks ir no 2 lidz 3 mēnešiem, ar nosacījumu, ka auto Pims uzklāšanas ir pareizi sagatavots. Tas nav tik izturīgs pret ķīmijām, ko lieto automazgātuvēs.

2. Sintētiskie vaski

Tie ir vaski, kas ir ķīmiski uzlaboti, lai nodrošinātu ilgāku noturību ap 3 lidz 6 mēnešiem, ar nosacījumu, ka auto ir pareizi sagatavots. Tas dod klāt, jau vaska skaistajam, hidrofobiskajam efektam arī ūdens notecēšanu no virsbūves (shedding), padarot to vieglāk apkopjamu un ilgāk tīru, kā arī nodrošina ilgāku aizsardzību no pilsētvides elementiem. Šie vaski piešķir auto krāsai pasakainu mirdzumu un krāsas dziļumu. 

3. Keramiskais vasks

Šie ir salīdzinoši jauni pārklājumi, kas ir starp keramisko pārklājumu nu sintētisko vasku, dodot aizsardzību no 6 lidz 12 mēnešiem, ar nosacījumu, ka auto sagatavots pareizi.

Šī vaska priekšrocības ir ļoti laba ūdens atgrūsšana kopā ar netīrumiem, vides ķīmijām, sāli utt. Tas piešķir lakai papildus spīdumu, krāsai dziļumu un dod izcilas hidrofobās īpašības. Aizsardzība ļoti laba. Šie līdzekļi ir jau nedaudz grūtāk uzklājami, svarīgi to uzticēt profesionālim.

4. Keramiskais pārklājums 

Sniedz  augstāko iespējamo aizsardzību Jūsu automobīļa krāsai. Piešķir apskaužamu spīdumu, mirdzumu un glanci Jūsu automobīlim.

Sniedz aizsardzību no 12 lidz 36 mēnešiem, ar nosacījumu, ka auto tiek kopts atbilstoši.

Image by Erik Mclean

Pakalpojumi izbraukumā un Jūsu auto transportēšana

Lai atvieglotu Jūsu ikdienas rūpes, atsevišķus pakalpojumus piedāvājam arī izbraukumā, kā arī auto transportēšanu uz/no darbnīcas.

Jūsu automašīnu iespējams nodot meistara rokās jau pie jūsu namdurvīm un kad darbi ir pabeigti, tur to arī saņemt.

Kā papildus pakalpojums, iespējams Jūsu auto nogādāt darbnīcā ar evakuatora palīdzību, kas ir īpaši aktuāli arī kādu noglabātu RETRO auto atjaunošanas gadījumā. 

Šobrīd īpaši aktuāla kļūst redzamība tumšajās diennakts stundās, kā arī auto aizsardzība no vides kaitīgās ietekmes un rūsas novēršana, tādēļ Jūsu ērtībai piedāvājam lukturu virsmas atjaunošanu un detalizētu auto tīrīšanu, vaskošanu un salona profesionālu ķīmisko tīrīšanu Jums ērtā vietā un laikā.

bottom of page